Rekrutacja uczniów na letni obóz naukowy

Opublikowano: 2023-06-06 09:32, Numer artykułu: 69603 , Autor: D.Wierski

Obóz naukowy odbędzie się w dniach 19-26 sierpnia 2023 r. w Funce w ośrodku wczasowym Mikomania usytuowanym nad brzegiem Jeziora Charzykowskiego.

 

W ramach wyjazdu realizowane będą warsztaty dla trzech grup w następujących modułach tematycznych:

- Wakacyjne przygotowania do olimpiady: matematycznej, biologicznej, chemicznej;

- Wakacyjne konwersacje w języku angielskim prowadzone dla każdej grupy.

 

Zajęcia warsztatowe skierowane są do uczniów szkół ponadpodstawowych, a prowadzone będą przez nauczycieli akademickich, pracowników naukowych oraz nauczycieli posiadających doświadczenie oraz wymierne sukcesy w pracy z uczniami zdolnymi.

 

Atmosfera miejsca usytuowanego w samym sercu Borów Tucholskich, w otoczeniu przyrody, lasów i ciszy, sprzyja rozwojowi i poszerzaniu wiedzy młodego człowieka. Infrastruktura ośrodka daje też możliwość aktywnego spędzania czasu. Zakwaterowanie uczestników w pokojach trzy- lub czteroosobowych. W ramach obozu zaplanowane są zajęcia połączone z wypoczynkiem (m.in.: siatkówka, piłka nożna, tenis stołowy i pływanie kajakami, kąpiele i plażowanie pod okiem ratownika WOPR, gry planszowe, ogniska oraz różnego typu zajęcia integracyjne).

 

W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, komisja powołana przez Dyrektora Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy dokona kwalifikacji uczestników (na podstawie rekomendacji nauczyciela lub testu wiedzy).

Odpłatność dla uczestnika wynosi 550,00 zł.


Formularze zgłoszeń należy składać w sekretariacie Pałacu Młodzieży (p. 112) lub drogą mailową na adres info@palac.bydgoszcz.pl (skan formularza zgłoszeniowego wraz z podpisami rodziców/opiekunów i rekomendacją nauczyciela) do 16.06.2023.