„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Opublikowano: 2023-12-21 12:19, Numer artykułu: 76899 , Autor: D.Wierski

Zapraszamy na warsztaty skierowane do najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych (klasa VII i VIII). Spotkanie zatytułowane „Trening antystresowy” odbędzie się 12 stycznia 2024 r. (piątek) w godz. 9:30-12.00 w sali konferencyjnej 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z pojęciem stresu, rozwiną umiejętności rozpoznawania najbardziej typowych jego objawów oraz dowiedzą się o skutkach długotrwałego działania. W toku zajęć przedstawione zostaną techniki skutecznego panowania nad stresem. Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć umiejętności odprężania i relaksacji, co pozwoli im lepiej radzić sobie ze stresem w trudnych momentach swojego życia.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy: Sonia Szczurek, Magdalena Borowska.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować do 10 stycznia 2024 r. do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” –Małgorzaty Maćkowiak, e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.