Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie - zapowiedź spotkania 11.05.2024

Opublikowano: 2024-04-15 18:06, Numer artykułu: 81686 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców uczniów zdolnych z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” zatytułowane „Komunikacja rodzic-dziecko: Techniki komunikacji, które pomagają budować zaufanie i zrozumienie między rodzicami a dzieckiem”.

 

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2024 r. (sobota) w godz. 10:00-11:30 w sali 208 Pałacu Młodzieży. Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców w procesie wychowawczym. Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je pani psycholog Greta Haraś, która na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, wspiera seniorów prowadząc zajęcia psychoedukacyjne. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,
- nazwa placówki, do której uczęszcza zdolny uczeń,
- e-mail.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować do 9 maja 2024 r. do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak, e-mail: malgorzata.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.