Spotkanie koordynatorów ds. ucznia zdolnego

Opublikowano: 2020-09-17 12:17, Numer artykułu: 31003 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli serdecznie zaprasza na spotkanie skierowane do koordynatorów ds. ucznia zdolnego w bydgoskich placówkach oświatowych pn. „Program Zdolni znad Brdy – współpraca i wymiana doświadczeń”.

 

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie online skierowane do koordynatorów ds. ucznia zdolnego w bydgoskich placówkach oświatowych, nauczycieli przygotowujących zdolnych uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, pedagogów i psychologów. Spotkanie pn. „Program Zdolni znad Brdy – współpraca i wymiana doświadczeń” ma na celu pogłębienie współpracy: Program=Szkoła i Program=Nauczyciele oraz Program=Uczeń i Program=Rodzic. Podczas spotkania podzielimy się doświadczeniami z lat 2014-2020 oraz wybierzemy tematy do szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji i innych form niezbędnych do poszerzania wiedzy na temat ucznia zdolnego.

 

Webinar poprowadzą: dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy dr Łukasz Kosiński oraz koordynator Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” Monika Grzybowska.

 

Termin spotkania: 29.09.2020 (wtorek), godz. 16.00.

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne.

 

Informacji udziela Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl  lub tel. 533 18 23 26.

 

Link do informacji i zapisów:

https://moen.edu.bydgoszcz.pl/program-zdolni-znad-brdy-wspolpraca-i-wymiana-doswiadczen-w100,500,30975.html