„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół ponadpodstawowych

Opublikowano: 2019-11-15 19:13, Numer artykułu: 17718 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, które adresowane są do uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Warsztaty, pn. Jak uczyć się efektywniej – ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie”, odbędą się 11 grudnia 2019 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej bydgoskiego Pałacu Młodzieży przy ul. Jagiellońskiej 27 (sala 115, I piętro). Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod oraz technik uczenia się i twórczego myślenia. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

 

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.

 

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

 

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób. Przyjmowane są tylko zorganizowane grupy z opiekunem z danej szkoły.

 

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 9 grudnia 2019 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.

 


Pliki do pobrania: