„Poradnia Rozwoju Zdolności” – 4. warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Opublikowano: 2021-12-14 13:47, Numer artykułu: 47719 , Autor: D.Wierski

Zapraszamy na czwarte w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy VII i VIII). Spotkanie zatytułowane „Trening twórczości” odbędzie się 14 stycznia 2022 r. o godz. 9:30 w sali 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży.

Celem warsztatów jest rozwijanie potencjału uczniów, przygotowanie ich do tworzenia rzeczy nowych i wartościowych, a także rozwinięcie zdolności przystosowawczych tak, aby potrafili w sposób twórczy i nowatorski podchodzić do różnorodnych problemów oraz dawać sobie radę z ciągłymi zmianami stosunkowo niewielkim nakładem energii psychicznej i fizycznej.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny dydaktyczne.

Uwaga! Ilość osób ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej szkoły można zapisać maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia do dnia 13 stycznia 2022 (do godz. 10:00) prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej (e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310).