„Poradnia Rozwoju Zdolności” – 3. warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Opublikowano: 2021-12-14 13:45, Numer artykułu: 47718 , Autor: D.Wierski

Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane są do zdolnych uczniów szkół ponadpodstawowych. Spotkanie zatytułowane „Jak efektywnie radzić sobie ze stresem?” odbędzie się 12 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 9:30 w sali 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z pojęciem stresu, rozwiną umiejętności rozpoznawania najbardziej typowych jego objawów oraz dowiedzą się o skutkach jego długotrwałego działania . W toku zajęć przedstawione zostaną techniki skutecznego panowania nad stresem. Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć umiejętności odprężania się i relaksacji, co pozwoli im lepiej radzić sobie ze stresem w trudnych momentach życia.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy: mgr Ewa Sonia Szczurek - psycholog, mediator oraz mgr Magdalena Borowska - psycholog, psychoterapeuta, mediator.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny dydaktyczne.

Uwaga! Ilość osób ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej szkoły można zapisać maksymalnie 3 osoby.

Warsztaty przeniesione na inny termin.