Osiągnięcia uczniów - szkoła podstawowa. Konkurs przedmiotowy z matematyki

Opublikowano: 2014-04-25 12:35, Numer artykułu: 475 , Autor: E.Sawoszczuk

Konkurs przedmiotowy z matematyki. Rok szkolny 2013/2014.

 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy

Saganowski Filip

laureat

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy

Steltmann Mateusz Ryszard

laureat

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

Dulęba Mikołaj

laureat

Szkoła Podstawowa nr 15 w Bydgoszczy

Kamasz Stanisław Dawid

finalista

Szkoła Podstawowa nr 15 w Bydgoszczy

Wilczyńska Sara Małgorzata

laureat

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida w Bydgoszczy

Polasik Julia

finalista

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

Kozłowska Aleksandra Maria

finalista

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

Banach Sandra

finalista

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

Flinik Dariusz

laureat

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Bohaterów 3 Pułku Lotnictwa Szturmowego w Bydgoszczy

Kontna Monika

finalista

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy

Chruścicki Łukasz Waldemar

laureat

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

Repke Mateusz

laureat

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

Witulski Piotr

laureat

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

Frischke Julian

finalista

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

Janiak Krzysztof Seweryn

laureat

Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy

Węgorowski Piotr

laureat

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy

Kaszewski Konrad Jędrzej

laureat

Szkoła Podstawowa nr 45 w Bydgoszczy

Brodda Ernest Sebastian

finalista

Szkoła Podstawowa nr 45 w Bydgoszczy

Górski Mateusz

laureat

Szkoła Podstawowa nr 48 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

Prud Tymoteusz

laureat

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

Dylewska Katarzyna Aleksandra

laureat

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

Joachimiak Maciej Krzysztof

laureat

Szkoła Podstawowa nr 62 im. 1 Dywizji im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

Rasz Monika

laureat

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

Berend Magdalena

laureat

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

Kliniewski Mikołaj Józef

laureat

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

Szczegółowe informacje w serwisie: http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=0&item=0&dni=3&page=0&pnr=0&snr=0&gdzie=0&nnr=0&znr=0&knr=0&start=konkursy&serwis=0&funk=4&funk_id=4%2C54&vsort=1&vdir=0&vnr=1

Kalendarium
Czerwiec 2022
pon
wto
śro
czw
pią
sob
nie
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
1
9
10
11
12
13
14
1
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kalendarium
14.06, wtorek od 1800
"Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie"

08.06, środa od 0930
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

27.05, piątek
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

20.05, piątek od 1000
„Poznajemy Świat Biologii”

11.05, środa od 0930
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

22.04, piątek od 1000
„Poznajemy Świat Biologii”

© 2020 Miasto Bydgoszcz