Osiągnięcia uczniów - Gimnazjum. Konkurs przedmiotowy z matematyki

Opublikowano: 2014-04-25 11:17, Numer artykułu: 495 , Autor: D.Wierski

Konkurs przedmiotowy z matematyki. Rok szkolny 2013/2014.

 

Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne

Juraniec Tomasz

finalista

Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne

Kretowicz Wojciech Marek

laureat

Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne

Porzych Rafał Marcin

finalista

Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy

Masalski Adam Aleksander

finalista

Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy

Rusak Paulina Anna

laureat

Gimnazjum nr 31 w Bydgoszczy

Nalewajk Zuzanna Maria

finalista

Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy

Kamzelewski Filip

finalista

Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy

Lewandowska Klaudia Sandra

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Andrzejewski Aleksander Wojciech

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Bąk Mateusz

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Błajda Mateusz

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Czerwiński Jeremiasz Michał

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Gabara Karolina

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Gałgański Tomasz

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Glapińska Adrianna

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Goch Aleksandra Alicja

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Grad Alan Jakub

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Gwóźdź Kamil Piotr

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Jasiniecka Julia Magdalena

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Jasiniecka Monika Paulina

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Kałdan Mikołaj

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Kieć Marcin Konrad

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Krajewski Jakub

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Lachowski Filip Ryszard

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Maskiewicz Jędrzej Benedykt

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Piekarski Łukasz Piotr

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Rajs Michał Andrzej

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Rak Wojciech Krzysztof

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Reszke Jakub Mikołaj

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Retecki Kuba

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Szot Grzegorz Rafał

laureat

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Walendowski Jakub Paweł

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Welz Robert

finalista

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

Szczegółowe informacje w serwisie: http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=0&item=0&dni=3&page=0&pnr=0&snr=0&gdzie=0&nnr=0&znr=0&knr=0&start=konkursy&serwis=0&funk=4&funk_id=4%2C52&vsort=1&vdir=0&vnr=1

Kalendarium
Czerwiec 2022
pon
wto
śro
czw
pią
sob
nie
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
1
9
10
11
12
13
14
1
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kalendarium
14.06, wtorek od 1800
"Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie"

08.06, środa od 0930
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

27.05, piątek
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

20.05, piątek od 1000
„Poznajemy Świat Biologii”

11.05, środa od 0930
„Poradnia Rozwoju Zdolności”

22.04, piątek od 1000
„Poznajemy Świat Biologii”

© 2020 Miasto Bydgoszcz