"Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie" - zapowiedź spotkania 14.06.2022

Opublikowano: 2022-05-26 09:27, Numer artykułu: 54293 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na czwarte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców: „Psychika naszych dzieci po pandemii - wsparcie emocjonalne”.

 

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 18:00 w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców. Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Greta Haraś (na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, w wolnych chwilach wspiera zajęciami psychoedukacyjnymi seniorów).

 

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne. Link do spotkania zostanie wysłany najpóźniej dzień przed spotkaniem na podany w zgłoszeniu adres e-mail. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,

- adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny! Zgłoszenia prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej (e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310). Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca 2022 (do godz. 12:00).