„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Opublikowano: 2021-03-25 13:11, Numer artykułu: 38283 , Autor: D.Wierski

Zapraszamy na czwarte w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Pozytywna komunikacja”. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2021 o godz. 16:00 w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców. Na warsztatach porozmawiamy o barierach komunikacyjnych i o tym, jak je rozpoznawać oraz jak ich unikać. Postaramy się nauczyć słuchać i mówić do naszych dzieci wedle zasady z książki Adele Faber i Elaine Mazlish Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Zajęcia poprowadzi psycholog, coach dr Anna Hibner (doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, Koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego w Akademickim Centrum Medycznym przy WSG). Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.

Zgłoszenia do dnia 20.04.2021 (do godz. 12:00) prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.