Komunikacja bez przemocy - zapowiedź spotkania 16 lutego 2022

Opublikowano: 2022-02-01 17:36, Numer artykułu: 49250 , Autor: D.Wierski

 

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców: „Komunikacja bez przemocy – cz. 2”.

 

Spotkanie odbędzie się 16 lutego 2022 r. (środa) o godz. 16:00 w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, ktorzy podczas warsztatów poznają i nauczą się stosować techniki skutecznego porozumiewania się w praktyce oraz dowiedzą się, jak rozmawiać o emocjach.

 

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Greta Haraś (na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, w wolnych chwilach wspiera zajęciami psychoedukacyjnymi seniorów).

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne.

 

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,

- mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny! Zgłoszenia prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310. Termin zgłoszeń upływa 14 lutego 2021 (do godz. 12:00).