Komunikacja bez przemocy - czyli o rozmowach, które budują relacje

Opublikowano: 2021-12-10 15:25, Numer artykułu: 47551 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców: „Komunikacja bez przemocy - czyli o rozmowach, które budują relacje”.

 

Spotkanie odbędzie się  15 grudnia 2021 r. (środa) o godz. 16:30 w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców. Podczas warsztatów rodzice poznają i nauczą się stosować techniki skutecznego porozumiewania się w praktyce oraz dowiedzą się, jak rozmawiać o emocjach.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Greta Haraś (na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, w wolnych chwilach wspiera zajęciami psychoedukacyjnymi seniorów).

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,

- mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zgłoszenia prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310. Termin zgłoszeń upływa 13 grudnia 2021 r.