„Forum Olimpijczyków - Laboratorium Zdolności"

Opublikowano: 2021-10-25 10:27, Numer artykułu: 45207 , Autor: D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugą w tym roku szkolnym konferencję naukową z cyklu „Forum Olimpijczyków - Laboratorium Zdolności". Adresatami spotkania będą uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz klas VII i VIII szkół podstawowych.

Tematyka wydarzenia obejmować będzie nauki ścisłe: matematykę, fizykę, informatykę, elektronikę.
W ramach konferencji odbędą się:
- prezentacje dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół ponadpodstawowych w Bydgoszczy;
- prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk ścisłych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.
Program uświetni uzdolniona artystycznie młodzież.
Przewidziany czas spotkania - ok. 2 godziny. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wstęp bezpłatny! Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”.

Uwaga! Nowy termin spotkania: 2 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 online na platformie Microsoft Teams.

Zgłoszeń klas/grup na widownię oraz osób chętnych do wygłoszenia prelekcji dokonywać należy do 22 listopada 2021 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej: e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.