Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP)
2018-12-12 13:46 / 8350   D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, które adresowane są do uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP).

 

Warsztaty, pn. Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”, odbędą się 9 stycznia 2018 r. o godz. 10:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2). Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Uczestnicy spotkania nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

 

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.

 

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

 

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

 

Rekrutacja na organizowane w dniu 9 stycznia 2019 roku warsztaty z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności” została zakończona.