Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Osiągnięcia uczniów - Szkoły podstawowe. Konkurs przedmiotowy z przyrody
2016-02-05 09:23 / 1652   D.Wierski

Szkoły podstawowe - konkurs przedmiotowy z przyrody. Rok szkolny 2015/2016.

 

Florkowski Łukasz Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy

laureat

Serwin Gabriel

Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy

finalista

Marcinkiewicz Paweł

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy

finalista

Polakowski Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

finalista

Walerjan Stanisław Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy

finalista

Adamczyk Maria Dorota

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

finalista

Kamedulska Amelia Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

finalista

Kaniasty Adam Marcin

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

finalista

Kempa Maksymilian Piotr

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

finalista

Pierścińska Karolina Alicja

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

laureat

Zielinski Paweł Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

finalista

Jaroszewski Jan

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida w Bydgoszczy

laureat

Grochocka Weronika

Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy

finalista

Müller Szymon

Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy

finalista

Durka Marcelina

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy

finalista

Łazarz Oliwia Anna

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy

finalista

Dzierżykraj-Lipowicz Krzysztof Maciej

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

laureat

Mądzielewska Urszula Agnieszka

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

laureat

Musiał Zuzanna Maria

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

finalista

Ruhnke Tomasz Sebastian

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

laureat

Furmanek Maciej Dariusz

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

laureat

Alicja Gabrysiak

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

finalista

Zuzanna Kozielewicz

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

finalista

Bugaj Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

laureat

Durska Zuzanna Julia

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

laureat

Olter Marcin

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

finalista

Szymczak Maciej

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romuald Traugutt w Bydgoszczy

finalista

Kaczorowski Mateusz Wojciech

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

finalista

Smolarek Agata

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

finalista

Śmigielska Olga

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

laureat

Wacławska Natalia Maja

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

laureat

Rozmarynowska Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 48 im.16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

laureat

Dzik Magdalena Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

laureat

Gotowska Jagoda Marta

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

finalista

Rybak Zuzanna Maria

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

laureat

Tomasik Tyberiusz

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

laureat

Kuźma Ellen Angelika

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

finalista

Brzeski Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 62 1 Dywizja im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

laureat

Całko Michał

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

finalista

Chodynicki Paweł

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

finalista

Folkmar Oliwia Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

laureat

Frąckowiak Michał

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

finalista

Szykowna Kaja Maria

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

finalista

Wojtaszek Jakub

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

finalista

Kwiatkowski Jakub

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

finalista

Charysz Paweł

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

finalista

Jezierski Jan Hubert

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

finalista

Kowalczyk Agata

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

laureat

Ratowska Miranda

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy

finalista