Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Osiągnięcia szkół podstawowych - konkursy przedmiotowe
2016-04-24 10:02 / 3760   D.Wierski

Osiągnięcia szkół podstawowych w zakresie konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2015/2016.

 

Język polski:

 

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

4

 

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

2

2

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

2

 

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

2

 

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

1

3

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 62 1 Dywizja im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

 

1

 

Matematyka:

 

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

2

1

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. "Synów Pułków" w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 62 im. 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 69 Mistrzostwa Sportowego

 

2

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romuald Traugutta w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego w Bydgoszczy

 

1

 

Język angielski:

 

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

3

2

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

1

2

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

 

3

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 48 im.16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy

 

1

 

Przyroda:

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna im. Synów Pułków w Bydgoszczy

3

 

1

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy

3

1

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

2

2

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy

2

 

1

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

1

5

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

1

5

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

1

2

Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy

1

 

1

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 48 im.16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 62 1 Dywizja im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romuald Traugutt w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy

 

1