Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Opiekunowie laureatów i finalistów olimpiad oraz turniejów - szkoły ponadgimnazjalne
2015-08-26 23:26 / 1292   D.Wierski

Opiekunowie laureatów i finalistów olimpiad oraz turniejów w roku szkolnym 2014/2015.

 

Imię nauczyciela

Nazwisko nauczyciela

Nazwa szkoły

Liczba finalistów

Liczba laureatów

Katarzyna

Sobczak

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

9

3

Małgorzata

Piekarska

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

4

2

Wojciech

Olejniczak

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

2

2

Wiesław

Sempowicz

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

2

Romaric

Abdoul

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

0

1

Marcin

Chabowski

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

0

Tomasz

Ciżmowski

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

0

Andrzej                

Grabowicz                  

Technikum Elektryczno-Energetyczne w Zespole Szkół nr 12 w Bydgoszczy

1

0

Renata

Gramowska

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

0

Marek

Hauke

Zespół Szkół Budowlanych im. J. Gagarina w Bydgoszczy

2

0

Krzysztof

Hyżyk

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

0

Barbara

Izdebska

I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Bydgoszczy

1

0

Aleksandra

Jaskólska

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Bydgoszczy

1

1

Anna

Karaszewska

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

0

Małgorzata

Kendziora-Ptasznik

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Spożywcza w Bydgoszczy

1

0

Małgorzata

Koscielecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy

2

1

Lucyna

Lewandowska

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

1

Renata

Majewska

I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Bydgoszczy

0

1

Alojzy

Markwitan

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

0

Katarzyna

Matuszewska

Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy

0

1

Barbara

Morawska

Technikum Spożywcze w Bydgoszczy

1

0

Anna

Nakielska-Kowalska

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

2

0

Elżbieta               

Paczkowska               

Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy

0

1

Iwona

Paprzycka

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

0

Nel

Powel

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

1

Małgorzata

Roguszczak

Technikum Spożywcze w Bydgoszczy

2

1

Rafał

Schaffrath

VI Liceum im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

1

0

Jolanta

Sobieraj

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

1

0

Jerzy

Truszkowski

Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

2

0

Agata

Wnuk-Elbadry

IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

1

0

Anna

Wolna

I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Bydgoszczy

0

1

Beata  

Woźna

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Spożywcza w Bydgoszczy

1

1

Agnieszka           

Wójcicka                     

Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy

0

1

Mariusz

Zaorski

Technikum Elektryczno-Energetyczne w Zespole Szkół nr 12 w Bydgoszczy

1

0

Ewa

Żukowska-Ciecierska

IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

2

0