Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców
2019-01-09 13:14 / 9212   D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Mały, wielki człowiek, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości u naszych dzieci?".

 

Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 16:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2, parter). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

 

Zdrowe, wysokie poczucie własnej wartości jest jednym z najważniejszych predyktorów poczucia szczęścia i satysfakcji w życiu naszych dzieci. Zapraszamy rodziców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu budowania "zdrowego" poczucia własnej wartości u dzieci. Na spotkaniu spróbujemy odpowiedzieć na nurtujące pytania: Jak wychować mądrego człowieka, który zna swoją wartość, potrafi wskazać swoje zalety i zaprezentować innym? Jak nie "przesadzić" i nie stworzyć małego Narcyza Egoisty? Kiedy i kto ma wpływ na poczucie własnej wartości dziecka?

 

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp bezpłatny!

 

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją.

Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

 

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

 

Zgłoszeń dokonywać należy do 6 lutego 2018 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.