Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Nabór uczniów na zajęcia dodatkowe na uczelniach
2017-09-11 12:48 / 3062   D.Wierski

W ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” w okresie październik - listopad br. realizowane będą następujące zajęcia dodatkowe na uczelniach:

 

a) „Eksperyment w fizyce” - zajęcia laboratoryjne dla uczniów gimnazjów odbywające się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, w Instytucie Fizyki. Laboratorium będzie składało się z pięciu trzygodzinnych spotkań (szczegółowy program w załączniku);

b) „Fizyka doświadczalna” - zajęcia laboratoryjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbywające się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, w Instytucie Fizyki. Laboratorium będzie składało się z sześciu trzygodzinnych spotkań (szczegółowy program w załączniku).

 

Uczniowie, którzy chcą skorzystać z proponowanego cyklu zajęć, proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączniku) i dostarczenie go do sekretariatu Pałacu Młodzieży do 26 września br. (sekretariat czynny w dni powszednie w godzinach 7.30 – 19.00) . O wynikach naboru kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną.

 

AKTUALIZACJA: Obie formy zajęć rozpoczną się 14 października 2017. Ilość realizowanych godzin nie zmieni się.